Індивідуальні екскурсії по Києву з гідом
+38 (050) 161 - 97 - 71
+38 (093) 944 - 28 - 99
Оксана
+38 (068) 435 - 27 - 10
+38 (066) 764 - 31 - 74
+38 (066) 355 - 73 - 17
Олександр

Софійський собор: таємниці нашої історії

пішохідна
Екскурсовод Оксана
Ваш гід
Оксана

1800 грн.

Записатися

Name / Ім'я*
Email*
Сообщение
Телефон
Кол. человек

Софія Київська - національна святиня, що відбила в собі тисячолітню історію нашої країни. Цей пам'ятник найдавнішої архітектури і монументального мистецтва відомий у всьому світі і охороняється ЮНЕСКО, тому що зберігає найбільший в світі ансамбль мозаїк і фресок XI століття.

З'явившись на рубежі правлінь великих князів київських Володимира Хрестителя і його сина Ярослава Мудрого, Софійський собор є не тільки пам'ятником культури, а й безцінним невичерпним джерелом історичної інформації.

Комплексне вивчення собору, дозволило дослідникам встановити, що створення Софії Київської пов'язане з періодом розквіту Київської держави під час правління князя Володимира Хрестителя, а не Ярослава Мудрого, як це прийнято було вважати раніше. Храм був присвячений найважливішій події в історії стародавньої держави - хрещенню Русі, тому в сюжетах його мозаїк і фресок простежується широке і послідовне прославлення замовників храму - хрестителів Русі Володимира і Анни.

Такий висновок ламає стереотипи, що склалися, і дозволяє по-новому оцінити історичні події та їх діячів, а також дає можливість зробити реконструкцію найважливіших моментів вітчизняної історії.


Програма екскурсії

Тривалість екскурсії: 2.5 години

Мова: Українська, російська

Час: за домовленістю

Місце зустрічі: Біля дзвіниці Софійського собору або за домовленістю

Ціна вказана для групи до 8 осібМаршрут


Вартість

1800 грн.

У вартість включено:
- вхідні квитки
Дополнительно: Додатково оплачується вхідний квиток до Національного заповіднику "Софія Київська" вартістю 125 грн. дорослий, 60 грн. пенсійний, шкільний і студентський при наявності документа.
У вартість НЕ включено:
- вхідні квитки