Індивідуальні екскурсії по Києву з гідом
+38 (050) 161 - 97 - 71
+38 (093) 944 - 28 - 99
Оксана
+38 (068) 435 - 27 - 10
+38 (066) 764 - 31 - 74
+38 (066) 355 - 73 - 17
Олександр

Тури

Будь-який турист, який приїхав до столиці України, хоче знайти кращі екскурсії по Києву. А будь-який гід впевнений, що йому дістануться кращі туристи. Зазвичай, гід або екскурсовод продовжує спілкування зі своїми туристами після екскурсії в Києві, тому що вони стають справжніми друзями. Київ - місто друзів! Вибирайте свої екскурсії та свого гіда!Багато хто знає, що Київ - дуже давнє місто. А переконатися в тому, що воно ще й дуже сучасне, Вам допоможе екскурсія. Екскурсовод не тільки познайомить Вас з давньою історією міста і його пам'ятками середньовіччя, в яких закарбувалася історична дійсність того часу. У програму туру по Києву будуть включені відвідування сучасних районів з вражаючою архітектурою, з мальовничими муралами на стінах будинків, зі зручною інфраструктурою і чудовими видовими майданчиками і світло-музичними фонтанами. Ви закохаєтеся в це чудове місто, а допоможе Вам в цьому гід по Києву.

Для найбільш допитливих і активних туристів можлива організація виїзних турів і екскурсій по Україні недалеко від Києва. Є можливість відвідати не тільки відомі паркові шедеври, а й сучасний замок-музей, старовинні палаци 19 століття, а також фермерські господарства Київської області, де вирощують екологічно чисті продукти харчування.

Нарешті, можна просто відпочити в мальовничих місцях, що оточують Київ. Наше екскурсійне бюро «Крокуючи крізь час» розробить для Вас індивідуальну програму перебування в Києві з урахуванням Ваших побажань, інтересів, щоб зробити Ваш відпочинок максимально комфортним і незабутнім.