Індивідуальні екскурсії по Києву з гідом
+38 (050) 161 - 97 - 71
+38 (093) 944 - 28 - 99
Оксана
+38 (068) 435 - 27 - 10
+38 (066) 764 - 31 - 74
+38 (066) 355 - 73 - 17
Олександр

Екскурсія Подолом

пішохідна
Екскурсовод Оксана
Ваш гід
Оксана

1600 грн.

Order / Записатися

Name / Ім'я*
Email*
Сообщение
Phone number / Телефон
Date of tour / Дата экскурсії
Preffered language / Мова экскурсії
Group size / Кільк. осіб

Уздовж русла Дніпра простягнувся великий району Києва - Поділ. Колись в княжі часи це був ремісничо-селянський район, де жив простий люд. Тут знаходився порт і митниця, куди припливали кораблі, навантажені товарами, паломниками і мандрівниками, що пливли Дніпром - шляхом з Варяг в Греки, зі Скандинавії в Константинополь. Купці з задоволенням зупинялися в Києві, щоб відпочити і поповнити асортимент своїх товарів дорогими хутрами, медом і воском - всім тим, що мало високу ціну в Візантії.

А після монголо-татарської навали, коли княжий град був зруйнований, все життя зосередилося на Подолі. Тут був і магістрат - міське управління, тут було безліч храмів, багато з яких збереглися до наших днів. А пізніше центральна площа Подолу з Магістратської перетворилася в Контрактову, тому що сюди були перенесені щорічні контракти - купецькі ярмарки, під час яких укладалися договори - контракти. Під час цих ярмарків Поділ перетворювався на кілька тижнів на місто-свято.

У другій половині 19 століття центр міста переїхав на Хрещатик - нову вулицю, яка стала центром київського життя. А Поділ залишився зберігати пам'ять про старі часи, тут ще можна зустріти будинки кінця 18 - початку 19 століть. Старі подільські церкви мають неповторний колорит української традиційної архітектури. Поділ приголомшує і надихає! Відчуйте його принадність, доторкніться до історії Києва!

Програма екскурсії

Тривалість екскурсії: 2 години 30 хв

Мова: українська, російська

Час: за домовленістю

Місце зустрічі: Поштова площа


Маршрут

Фонтан Самсон‬ → Контрактовая площадь → церковь Богородицы Пирогощи → Покровская церковь → дом Балабух → улица Игоревская → старая Хлебня → Киево-Могилянская академия → Ильинская церковь → Церковь Николы набережного → особняк купца Апштейна → отель Балабух → Домик Петра → Церковь Николы Притиски → Флоровский монастырь


Вартість

1600 грн.

У вартість включено:
- екскурсійний супровід
У вартість НЕ включено:
- особисті витрати


Фото