Індивідуальні екскурсії по Києву з гідом
+38 (050) 161 - 97 - 71
+38 (093) 944 - 28 - 99
Оксана
+38 (068) 435 - 27 - 10
+38 (066) 764 - 31 - 74
+38 (066) 355 - 73 - 17
Олександр

Хрещатик в шоколаді

пішохідна
Екскурсовод Оксана
Ваш гід
Оксана

1600 грн.

Order / Записатися

Name / Ім'я*
Email*
Сообщение
Phone number / Телефон
Date of tour / Дата экскурсії
Preffered language / Мова экскурсії
Group size / Кільк. осіб

Сьогодні важко уявити Київ без його головної вулиці - Хрещатика. Однак, у порівнянні зі старовинним багатовіковим містом, це дуже молода вулиця. Їй лише трохи більше 200 років. І більш-менш пристойно вона стала виглядати тільки в другій половині XIX століття, коли сюди переїхала міська дума в своє нове приміщення. Ось тоді і стала облаштовуватися вулиця Хрещатик. Благо, як раз в цей час в місті була серія справжніх бумів: промисловий, цукровий, банківський. Все це спричинило за собою початок будівельного буму. Почали зводити багатоповерхові красиві будівлі для банків, бірж, ресторанів, готелів, магазинів.

В кінці XIX - на початку XX століть Хрещатик був місцем тусовки наймоднішої київської молоді, а також бізнес-центром з місцями для відпочинку, розваг і знайомств. Тут відкривали свої офіси і магазини знамениті ювеліри, популярні кондитери і титуловані фотографи, а також виробники сухого київського варення та інших справ майстри.

На екскурсії Хрещатиком ви дізнаєтеся, як рекламували свою продукцію перші київські фотографи, як заманювали відвідувачів перші театри кінематографа, що подавали в найпопулярніших ресторанах і кав'ярнях міста і що продавали в аптеках окрім ліків. А також: як конкурували між собою візники, як було прийнято пити чай, куди ходили за свіжою пресою і де було улюблене місце відпочинку киян з різними концертами і фантастичним видовищами.

Вам вже цікаво? Тоді запрошую вас на екскурсію Хрещатиком!

Програма екскурсії

Тривалість екскурсії: 2 години 30 хв

Мова: українська, російська

Час: за домовленістю

Місце зустрічі: Бесарабська площа біля магазину «Рошен»Маршрут

Бессарабский рынок - Крещатик - Пассаж - площадь Независимости - Европейская площадь.


Вартість

1600 грн.

У вартість включено:
- екскурсійний супровід
У вартість НЕ включено:
- особисті витрати


Фото