Індивідуальні екскурсії по Києву з гідом
+38 (050) 161 - 97 - 71
+38 (093) 944 - 28 - 99
Оксана
+38 (068) 435 - 27 - 10
+38 (066) 764 - 31 - 74
+38 (066) 355 - 73 - 17
Олександр

Флорівський монастир

пішохідна
Екскурсовод Оксана
Ваш гід
Оксана

1600 грн.

Order / Записатися

Name / Ім'я*
Email*
Сообщение
Phone number / Телефон
Date of tour / Дата экскурсії
Preffered language / Мова экскурсії
Group size / Кільк. осіб

Флорівський монастир, можливо, не має такої видовищної архітектури, як інші монастирі. Проте, якщо вдивитися в ці древні стіни, то відчуваєш відбиток століть, історичних подій і людських доль. Історія Флорівського Свято-Вознесенського монастиря, мабуть, найбагатша і найцікавіша з усіх монастирських історій. А оскільки він був аристократичним монастирем, то тут ще і вплітаються історії відомих особистостей.

Перші згадки про Флорівський монастир відносять до 16 століття, а пізніше, на початку 18-го століття він був з'єднаний з Вознесенським Печерським жіночим монастирем. Тоді і був побудований перший кам'яний храм монастиря - Вознесенський.
Тут жили і прославилися своїми благими діяннями черниця Олена, в миру Катерина Бахтєєва, яку любили і шанували за життя за вміння прощати і втішати в скорботі, черниця Нектарія, в миру княгиня Наталія Долгорукова, що перенесла важкі випробування і стала першою жінкою, яка написала мемуари. У цьому монастирі молився преподобний Серафим Саровський, і почала свій чернечий шлях преподобна Олександра Дівеєвська, в миру Агафія Мельгунова - засновниця Серафимо-Дівеєвського жіночого монастиря в Росії.

Серед святинь Флорівського монастиря виділяють образ "Призри на смирення" - список із знаменитої чудотворної ікони Свято-Введенського монастиря на Печерську, чудотворні мощі черниці Олени, а також радонове джерело води.

Про все це докладніше Ви дізнаєтеся на нашій екскурсії до Флорівського монастиря. Не забудьте взяти з собою ємності для води з цілющого джерела.

Програма екскурсії

Тривалість екскурсії: 2 години.

Мова: українська, російська

Час: за домовленістю

Місце зустрічі: фонтан Самсон, Контрактова площа


Маршрут


Вартість

1600 грн.

У вартість включено:
- екскурсійний супровід
У вартість НЕ включено:
- особисті витрати


Фото