Індивідуальні екскурсії по Києву з гідом
+38 (050) 161 - 97 - 71
+38 (093) 944 - 28 - 99
Оксана
+38 (068) 435 - 27 - 10
+38 (066) 764 - 31 - 74
+38 (066) 355 - 73 - 17
Олександр

Єврейські адреси Києва

пішохідна
Екскурсовод Оксана
Ваш гід
Оксана

1600 грн.

Order / Записатися

Name / Ім'я*
Email*
Сообщение
Phone number / Телефон
Date of tour / Дата экскурсії
Preffered language / Мова экскурсії
Group size / Кільк. осіб

Важко переоцінити той внесок, що зробили представники єврейської громади в розвиток міста Києва в кінці XIX - початку XX століття. Вони дуже любили це місто, і хотіли зробити його сучасним, красивим, доглянутим. Тому грошей і сил на його благоустрій вони не шкодували. Крім того, всі київські євреї широко брали участь в благодійності: вони будували школи і лікарні для бідних, де безкоштовно обслуговувалися бідняки будь-якого віросповідання. Вони влаштовували їдальні, де власним коштом годували знедолених людей.

Серед київських купців 1-ї гільдії більшість були євреї. Це відомі цукрозаводчики: цукрові королі Лазар Бродський і його брат Лев Бродський, Симха Ліберман, Маркус Закс, Іона Зайцев і його син Маркус Зайцев, Мойсей Гальперін. Всі ці купці брали участь у створенні і будівництві Київського політехнічного інституту, тому що потребували висококваліфікованих інженерів цукрової промисловості.

В ході екскурсії Ви також дізнаєтеся про одного відомого київського підрядника, короля будівельних підрядів Льва Гінцбурга, і дізнаєтеся, яким чином він рекламував свою будівельну фірму і де побудував перший в Києві хмарочос.

Ви дізнаєтеся хто з юдеїв фінансував будівництво християнського храму і чому. А також кого можна з упевненістю назвати "трамвайним королем" і володарем яхт.

Ви проаналізуєте історичні події того часу і спробуєте розібратися в причинах єврейських погромів, а також почуєте про гучну справу Бейліса.

Програма екскурсії

Тривалість екскурсії: 2,5 години.

Мова: російська, українська.

Час: за домовленістю.

Місце зустрічі: ст. метро Хрещатик, вихід на вул. Інститутську

Ціна вказана для групи до 10 осіб


Маршрут

Станція метро Хрещатик, вихід на Інститутську → особняк Лібермана → особняк Лазаря Бродського → особняки Гальперіна, Зайцева і Полякова → особняк Закса → особняк Льва Бродського → садиба Бродських → особняк Гольдблюма → будинок вдови → будинок-торт Майкапар → вулиця Городецького → готель Континенталь


Вартість

1600 грн.

У вартість включено:
- екскурсійний супровід
У вартість НЕ включено:
- особисті витрати


Фото