Индивидуальные экскурсии по Киеву с гидом
+38 (050) 161 - 97 - 71
+38 (093) 944 - 28 - 99
Оксана
+38 (068) 435 - 27 - 10
+38 (066) 764 - 31 - 74
+38 (066) 355 - 73 - 17
Александр

Интересные экскурсии по Киеву ❤ Экскурсии по Украине

Группа
14-17 человек
Группа
18-27 человек
Группа
28-45 человек

Группа
14-17 человек
Группа
18-27 человек
Группа
28-45 человек
Группа
46-54 человек

автобусный тур
Обзорная экскурсия на автомобиле или пешком по Киеву на английском, французском, немецком, испанском, итальянском, португальском, польском, чешском, словацком, арабском, китайском, греческом, иврите, русском, украинском языках. Вы посетите главные достопримечательности города и откроете его для себя, как удивительное место. Незабываемые впечатления вам гарантированы, ведь ваша любовь к Киеву останется в ваших сердцах навсегда!

от 650 евро грн.
Киев имеет богатую историю и культуру. Святая София, Золотые ворота, Андреевский спуск - вот лишь малая часть того, что вы сможете здесь увидеть. Если у вас есть только пара выходных дней на первый визит в Киев, мы подготовили для вас оптимальную программу пребывания.

Au cours de cette visite guidée vous découvrirez un panorama des plus beaux monuments de Kiev. Cette balade guide francophone sera une ocasion d’évoquer la naissance de la ville et de découvrir les grandes et les petites histoires qui ont fait Kiev. En bus, en mini van ou à pied, découvrez Kiev à votre rythme.

автобусный тур
570 грн.
Столиця українського ткацтва Кролевець та остання гетьманська столиця України Глухів щиро запрошують гостей. Різнопланова, насичена, цікава, пізнавальна та трохи таємнича подорож Сущиною чекає на Вас!

автобусный тур
450 грн.
Мальовниче містечко - Спадщанський ліс знаходиться недалеко від міста Путивль. Дуже гарний куточок дивовижної природи, улюблене місце відпочинку міських жителів. Проте відомий лісовий масив далеко за межами Путивльщини завдяки меморіальному комплексу, що увічнює пам’ять активних учасників Руху Опору в Україні часів Другої світової війни.

автобусный тур
450 грн.
Невеличке місто Слобожанщини Тростянець - вважається шоколадною столицею України. I не дарма, бо тут ще з середини минулого століття виробляють найсмачніший в світі шоколад та улюблені ласощі.

автобусный тур
430 грн.
Краснопільщина – це справжня туристична скарбниця Сумщини! Безліч пам’яток природи та архітектури, неповторні ландшафти, крейдяні каньйони, цілющі джерела, духовні святині, цікаві люди та місця – все це вже чекає на Вас у нашому одноденному турі по Краснопільському району.

автобусный тур
590 грн.
Земля військової слави та сильних духом людей – це Сумщина! Козаки-переселенці з Правобережної України ще у далекому 17 столітті почали заселення цих територій, військовим духом козацтва, ще й досі насичені землі Слобожанщини. Запрошуємо у цікаву подорож по місцях бойової слави Сумщини!

автобусный тур
520 грн.
Ласкаво запрошуємо туди, де лісостеп змінюється лісами, де закінчується Слобожанщина та починається Полісся! Кришталево чисте повітря, багато вікові ліси, цілющі водні джерела, духовні святині - це Глухівщина!

автобусный тур
430 грн.
Ласкаво запрошуємо дітлахів та їх батьків до Страусиної ферми, де можна на власні очі побачити екзотичних птахів та погодувати їх хлібом прямо з рук. А також прогулянка п еко-стежкам Сонового Бору біля м. Тростянець та пікнік на природі - буде чудовим доповненням Вашої подорожі!

автобусный тур
450 грн.
На нас чекає незабутня подорож по Лебединському району. Спочатку ми їдемо у пізнавально-розважальну екскурсію до «Кінно-спортивної школи». Далі в с. Малий Вистороп ми оглянемо незвичайний казковий будинок,а потім прогуляємось по м. Лебедин. Також побачимо незвичайний парк зі старослов’янськими міфологічними героями та справжнім язицьким капищем.

автобусный тур
690 грн.
НПП «Деснянсько-Старогутський» розташований на самому сході Прип’ятсько-Деснянського Полісся, що тягнеться від самої Польщі. Парк відзначається багатством водних ресурсів. Найбільшою річкою є Десна. Вона вважається однією з небагатьох річок, що зберегла свій природний режим, тому деснянська вода відзначається чистотою, а заплава – незайманістю.

автобусный тур
630 грн.
Ця подорож по Сумщині буде дивувати Вас на протязі всього маршруту. Маловідомі, але досить яскраві місця Слобожанщини зібрані в одному турі. Такого Ви ще точно не бачили в одній автобусній подорожі рідним краєм! Запрошуємо на культурно-пізнавальну розвідку )

автобусный тур
460 грн.
Людину завжди приваблює щось таємниче та незвичайне, аномальне та містичне: піраміди Єгипту та Латинської Америки, Бермудський трикутник та острів Пасхи, Стоунхендж та Тібет. Ми запрошуємо Вас у подорож по загадковим місцям Сумщини.

автобусный тур
490 грн.
Запрошуємо у подорож на батьківщину останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського! Музей цієї видатної людини - це частина великого комплексу Державного історико-культурного заповідника «Посулля». Унікальні історичні об'єкти, музей під відкритим небом, дерев'яна церква, млини, козацькі слободи, скіфські кургани - це ще далеко не всі цікавинки, які ми побачимо під час цієї подорожі!

автобусный тур
520 грн.
Запрошуємо відвідати один із мальовничих районів Сумщини – Недригайлівщину! Один день у Недригайлівському районі обіцяє бути незабутнім. Ми відвідаємо декілька музеїв і пам’яток історії та архітектури, літописні городища, зануримося в історію козацтва Слобідської України.

автобусный тур
530 грн.
Перша столиця України, столиця Слобожанщини, друге за розмірами місто України, місто, яке б’є безліч рекордів, де можна гарно та цікаво відпочити, куди дійсно варто завітати – це Харків!!! Ласкаво запрошуємо дітлахів та їх батьків у різноманітні тури до Харкова з насиченою програмою.

автобусный тур
820 грн.
Подорож до столиці України, яка запам’ятається назавжди! Організовуємо автобусні тури до Києва із міста Суми, різноманітні програми, музеї, екскурсії у м. Київ. Пропонуємо як стандартні програми подорожі, такі індивідуальні за Вашим вибором.

автобусный тур
2100 грн.
Приглашаем Вас в уникальный гастрономические тур по Левобережной Украине. Молочная продукция, пиво и вино, твердые изысканные сыры, галушки и не только от отечественных производителей!!! Без ГМО, только натуральная продукция, экскурсии с дегустациями на производство! А так же интересные гастроэкскурсии по Сумам и Полтаве - все это ожидает Вас в нашем эксклюзивном гастрономическом автобусном туре! Надо ехать и пробовать! )))

автобусный тур
690 грн.
Унікальні літакі, героїчні військові події, секрети пиво- та самогоноваріння, неймовірно мальовничі краєвиди, найсмачніші українські страви та напої, майстер-класи та дегустації... Все це, та трошки більше в нашому новому авторському турі із міста Суми до міста Полтава.

660 грн.
Серце Наддніпрянщини мальовнича Полтава та столиця українського гончарства Опішне запрошують Сумчан на гостини! Чудові краєвиди, цікаві музеї, смачні галушки у Полтаві, а також безкоштовні сувеніри та майстер-класи у Опішньому - це далеко не все, що можна побачити, скуштувати та отримати в нашому турі до Полтави.

автобусный тур
570 грн.
Щиро запрошуємо в етно-подорож до мальовничої Полтавщини! На зустріч з Вами вже чекає Музей весілля, де ми побачимо та почуємо як грали весілля наші пращури, а також скуштуємо весільних пирогів. А у столиці українського гончарства Опішному ми відвідаємо Музей гончарства, візмемо участь у майстер-класах з ліпки та художнього розпису виробів зі глини. І після отримання подарунків будемо повертатися до міста Суми.

автобусный тур
550 грн.
Під час цієї унікальної подорожі нас чекає незабутня екскурсія до абсолютно всіх об'єктів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному. Бонусом подорожі стануть безкоштовні подарунки та майстер-класи з гончарювання! Змініть свою уяву про музейні відвідування разом з нами, Ви переконаєтесь, що це - дійсно цікаво та захоплююче )

автобусный тур
690 грн.
Березоворудський край – це пам’ятки архітектури, природи і археології, місце, де писав свої поезії Тарас Шевченко, край майстрів і майстринь. Запрошуємо Вас на екскурсію із міста Суми до Березової Рудки та її околиць. Буде видовищно та цікаво!

автобусный тур
670 грн.
Під час нашої подорожі по мальовничому краю, древня назва якого Наддніпрянщина, ми ознайомитеся з історією краю, природними комплексами Пирятинщини, відвідаємо дерев’яну церкву XVIII століття, побуваємо на валах давнього міста Полкостень, відвідаємо музей українського побуту, отримаємо незабутні враження та задоволення від відпочинку на природі.

автобусный тур
460 грн.
Запрошуємо на екскурсію Більським городищем – славнозвісним протомістом Гелон. Унікальна природа, видовищні ландшафти, неймовірна енергетика скіфського городища, споглядання процесу археологічних розкопок, відвідування небуденної виставки артефактів та море позитивних емоцій і вражень чекають на вас! За бажанням екскурсію можна провести на велосипедах чи дельтапланах.

автобусный тур
460 грн.
Зовсім поруч з містом Суми знаходиться казковий Краснокутський дендропарк. Під час нашої екскурсії до цього дивовижного куточка Харківщини Ви дізнаєтися багато цікавого про рослинний і тваринний світ Слобожанщини, побачите безліч дерев'яних скульптур та будете мати можливість насолодитися криштально чистим повітрям та незабутніми природними ландшафтами. Ця подорож буде цікавою як малечі, так і дорослим!

автобусный тур
990 грн.
Унікальна можливість всього за 1 добу насолодитися дивовижними місцями нашої країни парком "Софіївка" у м. Умань та великим гранітним каньйоном з бурхливою річкою у с. Буки. Запрошуємо на відпочинок та за яскравими емоціями з нами.

автобусный тур
860 грн.
Щорічно сотні тисяч людей приїжджають до м. Канів, щоб вшанувати пам’ять геніального Тараса Шевченка. А пейзаж, який відкривається з Канівських круч, дивує широтою і красою лівого берега Дніпра

автобусный тур
559 грн.
Гетьманська столиця Батурин – місто, що як Фенікс, відродилося з попелу. Місце жорстокої розправи над волелюбним народом, на багато століть воно було викреслене з української історії. І ось тепер пам'ять про це місто справедливо відновлено.

автобусный тур
600 грн.
Національний історико-культурний заповідник «Качанівка», Качанівський парк та палацовий комплекс в Сокиринцях, а також дегустація натуральних питних медів - всі ці чарівні куточки в одноденному турі із міста Суми!

автобусный тур
800 грн.
Поїхали з нами до єдиного в Україні міста-музею де знімався новорічний мюзикл «Сорочинський ярмарок»! Цікавим, насиченим та захоплючим Ваш день зроблять наші екскурсоводи та звісно ж туристичні об'єкти Переяслава. Тут живе історія!

автобусный тур
от 2550 грн.
Жители города Сумы с каждым годом всё чаще предпочитают отдых на Чёрноморском побережье. И все чаще выбирают для себя один из самых популярных курортов - Железный Порт. Отпуск в Железном порту - это теплое и ласковое море, песчаные просторные пляжи, большая протяжность береговой линии, пологий вход в воду - и это далеко не полный перечень преимуществ курорта. Невероятное количество развлечений для детей и молодежи: два лунапарка, мини-зоопарк, батуты, лабиринты, кафешки, ресторанчики, ночные клубы, диско-бары. Совсем рядом от Железного Порта есть дельфинарий и аквапарк. Курорт Железный Порт радостно приветствует всех, кто решил провести свой отпуск в замечательном месте!

1500 грн.
Екскурсія про історію видатного монастиря, який був авторитетним в усі часи. Згодом перетворився на центр культури, освіти, науки, і, звичайно ж, політики. Які події відбувалися на його теренах? Про це запрошую дізнатися на екскурсії.

автобусный тур
от 2800 грн.
Курортный город Коблево распложен на Черноморском побережье с песчаным пляжем на юге Украины в Николаевской области. Здесь который год активно развивается инфраструктура и находится благоприятная экологическая составляющая. Часть курорта - это заповедная зона Природно-ландшафтного парка "Тилигульский". Коблево это более сотни отелей, баз отдыха, пансионатов, гостиниц и кемпингов. Вас ждет незабываемый отдых в городе, который окружен сосновым бором. К Вашим услугам: Аквапарки, Дельфинарий, кинотеатры, ночные клубы, Лунапарк, многочисленные кафе, рестораны, пиццерии и еще-еще-еще. Отличный активный отдых в Коблево на море ждёт Вас! Проведите свой отпуск увлекательно в замечательном месте Украины!

автобусный тур
от 2700 грн.
Курорт Затока - это современный центр отдыха и туризма на юге Украины, который расположен всего в 60 км юго-западнее Одессы. Пляжи Затоки песчаные и широкие, тянуться вдоль всей косы, которая разделяет Черное море и лиман реки Днестр. Пологое дно удобно для купания как детей, так и взрослых. Базы отдыха Затоки предоставляют комфортные условия для отдыха, в том числе семейного и отдыха с детьми. Умеренный климат, удобная транспортная развязка, пологое дно, широкие без обрывов пляжи, очень развитая инфраструктура ежегодно привлекают на курорт много отдыхающих. Курортный сезон здесь начинается в середине мая и продолжается до сентября. Средняя дневная температура воздуха летом составляет 24˚- 28˚С, а температура воды 19˚-23˚С. Приглашаем Вас на комфортный отдых в необычном месте Черноморского побережья!

автобусный тур
от 2350 грн.
Доставим Вас из города Сумы комфортабельным автобусом на Азовское побережье. Курортный поселок Кирилловка готов ко встречи с отдыхающими ) Теплая вода, золотой песок, чистый морской воздух насыщенный фитонцидами, широкие и бесконечные пляжи, один из самых больших Аквапарков Азовского побережья, огромный Лунопарк, водные развлечения (бананы, тарелки, скутеры, парашюты), недорогие и уютные летние кафе и хорошие рестораны, дискотеки до поздней ночи и многое другое - это Кирилловка! Мы предлагаем как бюджетный, так и люксовый отдых в пгт. Кирилловка. Дополнительно Вы можете заказать только билет до Кирилловки из Сум и обратно за 950 грн.

пешеходная
150 грн.
Софийский собор - древнейший памятник архитектуры, живописи и истории нашей страны, неиссякаемый кладезь исторической информации. Он расскажет о важнейшем этапе в жизни древнего государства – о крещении Руси, о пике ее расцвета и начале эпохи упадка. Настоящие исторические тайны запечатлены в живописи этого уникального собора.

пешеходная
150 грн.
В живописи Кирилловской церкви особое место занимают образы, созданные художником Михаилом Врубелем, воплотившим совершенно неожиданный и нетрадиционный подход к изображению святых. Знакомство с его работами позволит прикоснуться к тайне, мистически окутавшей все его творчество.

пешеходная
150 грн.
4 улицы, составившие маршрут экскурсии, появились в разное время, но их объединяет посвящение – все они названы в честь храмов: Десятинная, Михайловская, Костельная, Трехсвятительская. Судьбы этих храмов разные, а персоналии улиц уникальны и чрезвычайно интересны.