Індивідуальні екскурсії по Києву з гідом
+38 (050) 161 - 97 - 71
+38 (093) 944 - 28 - 99
Оксана
+38 (068) 435 - 27 - 10
+38 (066) 764 - 31 - 74
+38 (066) 355 - 73 - 17
Олександр

Екскурсії Києвом


Пропонуємо екскурсії по Києву з гідом як для гостей міста, так і для киян, які активно цікавляться історією міста. У нашому каталозі ви знайдете, переважно, пішохідні індивідуальні екскурсії по Києву, багато з яких за бажанням туристів можна перетворити в автомобільні або автобусні. Основа нашої роботи - індивідуальний підхід до кожного туриста.
Группа
14-17 человек
Группа
18-27 человек
Группа
28-45 человек

Группа
14-17 человек
Группа
18-27 человек
Группа
28-45 человек
Группа
46-54 человек

автобусний тур
Оглядова екскурсія на автомобілі або пішки Києом англійською, французькою, німецькою, іспанською, італійською, португальською, польською, чеською, словацькою, арабською, китайською, грецькою, івритом, російською, українською мовами. Ви відвідаєте головні визначні пам'ятки міста і відкриєте його для себе, як дивовижне місце. Незабутні враження вам гарантовані, адже ваша любов до Києва залишиться в ваших серцях назавжди!

автобусний тур
5500 грн.
Райський куточок з іменем Межигір’я має тисячолітню історію. В цій затишній долині знайдені залишки трипільських поселень. В князівські часи тут постав монастир, який став для Запорозьких козаків духовним центром. Зараз це чудовий ландшафтний парк, що є шедевром сучасного паркового мистецтва.

1200 грн.
Любите Київ та добре знаєте його історію? А чи готові подивитися на неї новим поглядом? Запишіться на екскурсію, де ми згадаємо відомі київські легенди про створення міста трьома братами, про княгиню Ольгу та князя Володимира, який хрестив Русь, про апостола Андрія та князя Олега Віщого.

1200 грн.
Володимирський собор є візитівкою храмового мистецтва 19 століття в Києві. Освячений на честь князя Хрестителя Русі, він мав являти всі досягнення просвіченого народу. Чи вдалося цього досягти?

пішохідна
1200 грн.
Дві київські святині Софійський собор та Михайлівський Золотоверхий собор зберігають пам'ять про нашу історію. Онлайн-екскурсія допоможе побачити те, що зазвичай нам не доступно при відвідування храмів.

1200 грн.
Екскурсія про історію видатного монастиря, який був авторитетним в усі часи. Згодом перетворився на центр культури, освіти, науки, і, звичайно ж, політики. Які події відбувалися на його теренах? Про це запрошую дізнатися на екскурсії.

пішохідна
1300 грн.
Софійський собор - найдавніший пам'ятник архітектури, живопису та історії нашої країни, невичерпне джерело історичної інформації. Він розповість про найважливіші етапи в житті стародавньої держави - про хрещення Русі, про пік її розквіту і початку епохи занепаду. Справжні історичні таємниці відображені в живопису цього унікального собору.

пішохідна
1200 грн.
В живописи Кирилловской церкви особое место занимают образы, созданные художником Михаилом Врубелем, воплотившим совершенно неожиданный и нетрадиционный подход к изображению святых. Знакомство с его работами позволит прикоснуться к тайне, мистически окутавшей все его творчество.

пішохідна
1200 грн.
4 вулиці, що склали маршрут екскурсії, з'явилися в різний час, але їх об'єднує посвята - всі вони названі на честь храмів: Десятинна, Михайлівська, Костьольна, Трьохсвятительська. Долі цих храмів різні, а персоналії вулиць унікальні і надзвичайно цікаві.

пішохідна
1200 грн.
Зазвичай, з цієї екскурсії починається знайомство з Києвом. Старе місто - місце, де почався Київ, звідки пішла земля руська. Так дивно доторкнутися до старовини, пройти по вулицях, по яких ходили багато століть назад, на яких творилася наша історія, що відбилася в обличчі міста.

пішохідна
1200 грн.
У давні часи на невеликій Контрактовій площі знаходилися 4 православних монастиря. Один з них, єдиний вцілілий, можна відвідати і зараз. Свято-Вознесенський Флорівський монастир - один з найстаріших жіночий монастирів у Києві, черниці якого прославилися своїми благими діяннями, а також рідкісним умінням золотого гаптування.

пішохідна
1200 грн.
История Киева корнями уходит в те далекие времена, которые у нас ассоциируются с былинными богатырями и сказаниями о подвигах ратных, с первыми преданиями о богатстве и красоте нашей земли и с фольклорными рассказами, описывающими древние традиции. Можно ли эти легенды считать достоверными описаниями исторических событий?

пішохідна
200 грн.
Оглядова пішохідна екскурсія Києвом українською або російською мовою для гостей міста з оглядом основних історичних пам'яток. Екскурсія присвячена різним історичним періодам. Починаючи від давньої історії Києва, ми простежимо всі етапи розквіту і занепаду міста.

пішохідна
1200 грн.
Владимирский собор является олицетворением идеи христианизации Киевской Руси, символом веры великокняжеской державы. Росписи Васнецова, Нестерова, Врубеля и других художников прославляют основные этапы этого важного исторического события.

пішохідна
1200
Липки завжди були найпрестижнішим районом міста, адже тут в 18 століття з’явився царський палац. В часи цукрового буму аристократичні Липки перетворилися на купецькі. Тут й досі розкішні цукрові палацики вишикувалися, мов на царський бал.

пішохідна
1200 грн.
Чому євреї жили за особливими законами і що таке смуга осілості, як вони перетворили Київ в «цукрову столицю» і якими новинками того часу було зобов'язане їм місто, кого з них називали «цукровим королем», а кого - київським Ротшильдом.

пішохідна
1200 грн.
Хрещатик, безумовно, є візитівкою Києва. Це не тільки одна з найкрасивіших вулиць міста, а й місце осередку дуже цікавих і захоплюючих історій. Це - місце, де твориться сучасна історія України.

пішохідна
1400 грн.
Цей особняк називають "пряничним будиночком". Він самим дивним чином зберігся в первысному вигляді. Як йому вдалося вижити в низці подій, які стали фатальними для інших панських будинків? Ці таємниці відкриє вам екскурсія в будинок Лібермана.

пішохідна
1200 грн.
Без Подолу Київ неможливий! Мабуть, тому, що це найстаріший район міста. А може тому, що він дуже колоритний і зберігає пам'ять про минулі століття. Тут в усі часи творилася історія Києва. Тут жили і любили видатні кияни. Ця екскурсія про них!

автобусний тур
5300 грн.
Київські монастирі завжди були оплотом православ'я і збирали велику кількість вірян. Сьогодні дивовижна краса храмів та церков Київських монастирів, що дійшли до нас крізь століття чи відновлені з руїн, приваблює не лише прочан, але й звичайних туристів.

1200 грн.
Хорошо знаете историю Киева? А готовы ли посмотреть на нее новым взглядом? Запишитесь на экскурсию, на которой мы вместе вспомним известные легенды о создании Киева тремя братьями, о князе Владимире и княгине Ольге. Интересно, что об этом говорят историки?

1300 грн.
Две киевские святыни Софийский собор и Михайловский Златоверхий хранят тайны нашей истории. На онлайн-экскурсии вы сможете увидеть то, что обычно при посещении соборов не видно. Уникальные видео-кадры расскажут о разрушении Михайловского Златоверхого собора.

пішохідна
200 грн.
Экскурсия о художнике Врубеле, о его тернистом пути к признанию, иллюстрация его многочисленных работ и рассказы о его жизни и отношениях с окружающими.

Киев имеет богатую историю и культуру. Святая София, Золотые ворота, Андреевский спуск - вот лишь малая часть того, что вы сможете здесь увидеть. Если у вас есть только пара выходных дней на первый визит в Киев, мы подготовили для вас оптимальную программу пребывания.

пішохідна
1200 грн.
В середине 19 века евреям официально разрешили селиться в Киеве. Но не всем, а только некоторым. Именно здесь стал разворачиваться еврейский вопрос, как аспект государственной политики царской империи. Киев стал для евреев символом надежд на лучшую жизнь и, в то же время, символом ограничений в правах, всяческих препятствий и шовинизма

пішохідна
1200 грн.
Андреевский спуск…. К нему тянет непреодолимо, словно магнитом. На нем можно бывать тысячу раз и не соскучиться. Летопись его событий и происшествий настолько обширна и многогранна, что не хватит и недели, чтобы обо всем рассказать. Хотя, казалось бы, это одна из самых коротких улиц города. Но ей выпала такая удивительная судьба.

5 Причин вибрати індивідуальну екскурсію по Києву з гідом:
  • Програма, час і маршрут завжди обговорюється та узгоджується з туристом з урахуванням його побажань і переваг.
  • Ціна на наші екскурсії залежить від кількості годин екскурсії, кількості днів перебування туристів, мови екскурсії та кількості осіб в групі
  • У нас працюють найкращі гіди та екскурсоводи Києва, які закохані в своє місто і в свою роботу. Тому будь-яка екскурсія або прогулянка по місту перетворюється в цікаву подорож.
  • У списку наших екскурсій по Києву ви знайдете не тільки тривіальні екскурсії, але також дуже незвичайні, авторські екскурсії
  • За Вашим запитом ми можемо зустріти Вас в аеропорту Бориспіль і почати екскурсію відразу по прибуттю.