Індивідуальні екскурсії по Києву з гідом
+38 (050) 161 - 97 - 71
+38 (093) 944 - 28 - 99
Оксана
+38 (068) 435 - 27 - 10
+38 (066) 764 - 31 - 74
+38 (066) 355 - 73 - 17
Олександр

Екскурсії Києвом французькою мовою


Найкраще, що можна запропонувати іноземним гостям, які приїхали в Україну з Франції - це екскурсії Києвом французькою мовою з відвідуванням основних історичних і культурних пам'яток в супроводі професійного гіда по Києву. Історії та легенди давнього міста, розказані французькою, не залишать байдужими гостей.
Группа
14-17 человек
Группа
18-27 человек
Группа
28-45 человек

Группа
14-17 человек
Группа
18-27 человек
Группа
28-45 человек
Группа
46-54 человек

пішохідна
Оглядова екскурсія на автомобілі або пішки Києом англійською, французькою, німецькою, іспанською, італійською, португальською, польською, чеською, словацькою, арабською, китайською, грецькою, івритом, російською, українською мовами. Ви відвідаєте головні визначні пам'ятки міста і відкриєте його для себе, як дивовижне місце. Незабутні враження вам гарантовані, адже ваша любов до Києва залишиться в ваших серцях назавжди!

пішохідна
Софійський собор - найдавніший пам'ятник архітектури, живопису та історії нашої країни, невичерпне джерело історичної інформації. Він розповість про найважливіші етапи в житті стародавньої держави - про хрещення Русі, про пік її розквіту і початку епохи занепаду. Справжні історичні таємниці відображені в живопису цього унікального собору.

пішохідна
Без Подолу Київ неможливий! Мабуть, тому, що це найстаріший район міста. А може тому, що він дуже колоритний і зберігає пам'ять про минулі століття. Тут в усі часи творилася історія Києва. Тут жили і любили видатні кияни. Ця екскурсія про них!

пішохідна
Зазвичай, з цієї екскурсії починається знайомство з Києвом. Старе місто - місце, де почався Київ, звідки пішла земля руська. Так дивно доторкнутися до старовини, пройти по вулицях, по яких ходили багато століть назад, на яких творилася наша історія, що відбилася в обличчі міста.

Kiev est une destination riche d'histoire et de culture. La cathédrale Sainte-Sophie, la Porte d’Or, la descente Saint André ne sont qu’une partie des merveilles que vous pourrez découvrir. Un seul passage ne suffit pas pour visiter la ville et ses multiples facettes. Si vous n'avez que le temps d'un week end et que vous venez pour la première fois à Kiev, voici l'itinéraire que nous vous conseillons.

пішохідна
Липки завжди були найпрестижнішим районом міста, адже тут в 18 столітті з’явився царський палац. В часи цукрового буму аристократичні Липки перетворилися на купецькі. Тут й досі розкішні цукрові палацики вишикувалися, мов на царський бал.

Vous allez visiter Kiev pour la première fois et vous avez 3-4 jours à passer en famille ou entre amis? Nous vous avons concocté un parcours qui vous permettra de voir un maximum de choses tout ayant le temps de profiter de l’ambiance kievienne. Que ce soit pour un long week-end à Kiev ou pour un séjour pendant les vacances scolaires, vous ne vous ennuierez pas dans la capitale de l’Ukraine.

пішохідна
Оглядова пішохідна екскурсія Києвом українською або російською мовою для гостей міста з оглядом основних історичних пам'яток. Екскурсія присвячена різним історичним періодам. Починаючи від давньої історії Києва, ми простежимо всі етапи розквіту і занепаду міста.

пішохідна
Чому євреї жили за особливими законами і що таке смуга осілості, як вони перетворили Київ в «цукрову столицю» і якими новинками того часу було зобов'язане їм місто, кого з них називали «цукровим королем», а кого - київським Ротшильдом.

автобусний тур
Райський куточок з іменем Межигір’я має тисячолітню історію. В цій затишній долині знайдені залишки трипільських поселень. В князівські часи тут постав монастир, який став для Запорозьких козаків духовним центром. Зараз це чудовий ландшафтний парк, що є шедевром сучасного паркового мистецтва.

Благодаря нашим опытным гидам по Киеву на французском гости города смогут не только познакомиться с его интересной древней историей, но и узнать, кто из великих французов назвал Киев Северным Римом. У них будет возможность осмотреть главные памятники истории и архитектуры, такие как Золотые Ворота – главный въезд в средневековый город, Софийский собор – центр духовной, культурной и политической жизни страны, Михайловский Златоверхий собор – первый храм с золотым куполом, Андреевскую церковь – построенную во имя любви. В программу знакомства с городом будут включены чудесные видовые площадки Киева, а также любимые места отдыха киевлян и гостей города, современные ландшафтные парки.

Обед в ресторане украинской или европейской кухни будет отличным завершением экскурсии по Киеву, а меню, специально составленное на французском языке, поможет лучше узнать об особенностях национальной украинской кухни.