Індивідуальні екскурсії по Києву з гідом
+38 (050) 161 - 97 - 71
+38 (093) 944 - 28 - 99
Оксана
+38 (068) 435 - 27 - 10
+38 (066) 764 - 31 - 74
+38 (066) 355 - 73 - 17
Олександр

Індивідуальне замовлення


Організація індивідуальних екскурсій - це коник нашої компанії. Ми маємо великий досвід в складанні програм для індивідуальних турів до Києва, а також для різноманітних оглядових і тематичних індивідуальних екскурсій, які проведе для вас досвідчений ліцензований гід по Києву.
Группа
14-17 человек
Группа
18-27 человек
Группа
28-45 человек

Группа
14-17 человек
Группа
18-27 человек
Группа
28-45 человек
Группа
46-54 человек

пішохідна
1800
Оглядова екскурсія на автомобілі або пішки Києом англійською, французькою, німецькою, іспанською, італійською, португальською, польською, чеською, словацькою, арабською, китайською, грецькою, івритом, російською, українською мовами. Ви відвідаєте головні визначні пам'ятки міста і відкриєте його для себе, як дивовижне місце. Незабутні враження вам гарантовані, адже ваша любов до Києва залишиться в ваших серцях назавжди!

пішохідна
1800 грн.
Софійський собор - найдавніший пам'ятник архітектури, живопису та історії нашої країни, невичерпне джерело історичної інформації. Він розповість про найважливіші етапи в житті стародавньої держави - про хрещення Русі, про пік її розквіту і початку епохи занепаду. Справжні історичні таємниці відображені в живопису цього унікального собору.

1600 грн.
Володимирський собор є візитівкою храмового мистецтва 19 століття в Києві. Освячений на честь князя Хрестителя Русі, він мав являти всі досягнення просвіченого народу. Чи вдалося цього досягти?

автобусний тур
450 грн.
Мальовниче містечко - Спадщанський ліс знаходиться недалеко від міста Путивль. Дуже гарний куточок дивовижної природи, улюблене місце відпочинку міських жителів. Проте відомий лісовий масив далеко за межами Путивльщини завдяки меморіальному комплексу, що увічнює пам’ять активних учасників Руху Опору в Україні часів Другої світової війни.

автобусний тур
450 грн.
Невеличке місто Слобожанщини Тростянець - вважається шоколадною столицею України. I не дарма, бо тут ще з середини минулого століття виробляють найсмачніший в світі шоколад та улюблені ласощі.

автобусний тур
430 грн.
Краснопільщина – це справжня туристична скарбниця Сумщини! Безліч пам’яток природи та архітектури, неповторні ландшафти, крейдяні каньйони, цілющі джерела, духовні святині, цікаві люди та місця – все це вже чекає на Вас у нашому одноденному турі по Краснопільському району.

автобусний тур
520 грн.
Ласкаво запрошуємо туди, де лісостеп змінюється лісами, де закінчується Слобожанщина та починається Полісся! Кришталево чисте повітря, багато вікові ліси, цілющі водні джерела, духовні святині - це Глухівщина!

автобусний тур
430 грн.
Ласкаво запрошуємо дітлахів та їх батьків до Страусиної ферми, де можна на власні очі побачити екзотичних птахів та погодувати їх хлібом прямо з рук. А також прогулянка п еко-стежкам Сонового Бору біля м. Тростянець та пікнік на природі - буде чудовим доповненням Вашої подорожі!

автобусний тур
450 грн.
На нас чекає незабутня подорож по Лебединському району. Спочатку ми їдемо у пізнавально-розважальну екскурсію до «Кінно-спортивної школи». Далі в с. Малий Вистороп ми оглянемо незвичайний казковий будинок,а потім прогуляємось по м. Лебедин. Також побачимо незвичайний парк зі старослов’янськими міфологічними героями та справжнім язицьким капищем.

автобусний тур
690 грн.
НПП «Деснянсько-Старогутський» розташований на самому сході Прип’ятсько-Деснянського Полісся, що тягнеться від самої Польщі. Парк відзначається багатством водних ресурсів. Найбільшою річкою є Десна. Вона вважається однією з небагатьох річок, що зберегла свій природний режим, тому деснянська вода відзначається чистотою, а заплава – незайманістю.

автобусний тур
630 грн.
Ця подорож по Сумщині буде дивувати Вас на протязі всього маршруту. Маловідомі, але досить яскраві місця Слобожанщини зібрані в одному турі. Такого Ви ще точно не бачили в одній автобусній подорожі рідним краєм! Запрошуємо на культурно-пізнавальну розвідку )

1600 грн.
Екскурсія про історію видатного монастиря, який був авторитетним в усі часи. Згодом перетворився на центр культури, освіти, науки, і, звичайно ж, політики. Які події відбувалися на його теренах? Про це запрошую дізнатися на екскурсії.

автобусний тур
460 грн.
Людину завжди приваблює щось таємниче та незвичайне, аномальне та містичне: піраміди Єгипту та Латинської Америки, Бермудський трикутник та острів Пасхи, Стоунхендж та Тібет. Ми запрошуємо Вас у подорож по загадковим місцям Сумщини.

автобусний тур
490 грн.
Запрошуємо у подорож на батьківщину останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського! Музей цієї видатної людини - це частина великого комплексу Державного історико-культурного заповідника «Посулля». Унікальні історичні об'єкти, музей під відкритим небом, дерев'яна церква, млини, козацькі слободи, скіфські кургани - це ще далеко не всі цікавинки, які ми побачимо під час цієї подорожі!

автобусний тур
520 грн.
Запрошуємо відвідати один із мальовничих районів Сумщини – Недригайлівщину! Один день у Недригайлівському районі обіцяє бути незабутнім. Ми відвідаємо декілька музеїв і пам’яток історії та архітектури, літописні городища, зануримося в історію козацтва Слобідської України.

автобусний тур
530 грн.
Перша столиця України, столиця Слобожанщини, друге за розмірами місто України, місто, яке б’є безліч рекордів, де можна гарно та цікаво відпочити, куди дійсно варто завітати – це Харків!!! Ласкаво запрошуємо дітлахів та їх батьків у різноманітні тури до Харкова з насиченою програмою.

пішохідна
1600 грн.
В живопису Кирилівської церкви особливе місце займають образи, створені художником Михайлом Врубелем, втілившим цілком несподіваний та нетрадиційний підхід до зображення святих. Знайомство з його роботами дозволить доторкнутися до таємниці, що оповила містикою всю його творчість.

автобусний тур
820 грн.
Подорож до столиці України, яка запам’ятається назавжди! Організовуємо автобусні тури до Києва із міста Суми, різноманітні програми, музеї, екскурсії у м. Київ. Пропонуємо як стандартні програми подорожі, такі індивідуальні за Вашим вибором.

автобусний тур
2100 грн.
Запрошуємо Вас в унікальний гастрономічні тур Лівобережною Україною. Молочна продукція, пиво і вино, тверді вишукані сири, галушки і не тільки від вітчизняних виробників. Без ГМО, тільки натуральна продукція, екскурсії з дегустаціями на виробництво! А також цікаві гастроекскурсіі по Сумам і Полтаві - все це чекає на Вас в нашому ексклюзивному гастрономічному автобусному турі! Треба їхати і пробувати!

автобусний тур
690 грн.
Унікальні літакі, героїчні військові події, секрети пиво- та самогоноваріння, неймовірно мальовничі краєвиди, найсмачніші українські страви та напої, майстер-класи та дегустації... Все це, та трошки більше в нашому новому авторському турі із міста Суми до міста Полтава.

пішохідна
1600 грн.
Без Подолу Київ неможливий! Мабуть, тому, що це найстаріший район міста. А може тому, що він дуже колоритний і зберігає пам'ять про минулі століття. Тут в усі часи творилася історія Києва. Тут жили і любили видатні кияни. Ця екскурсія про них!

автобусний тур
690 грн.
Березоворудський край – це пам’ятки архітектури, природи і археології, місце, де писав свої поезії Тарас Шевченко, край майстрів і майстринь. Запрошуємо Вас на екскурсію із міста Суми до Березової Рудки та її околиць. Буде видовищно та цікаво!

автобусний тур
670 грн.
Під час нашої подорожі по мальовничому краю, древня назва якого Наддніпрянщина, ми ознайомитеся з історією краю, природними комплексами Пирятинщини, відвідаємо дерев’яну церкву XVIII століття, побуваємо на валах давнього міста Полкостень, відвідаємо музей українського побуту, отримаємо незабутні враження та задоволення від відпочинку на природі.

автобусний тур
460 грн.
Запрошуємо на екскурсію Більським городищем – славнозвісним протомістом Гелон. Унікальна природа, видовищні ландшафти, неймовірна енергетика скіфського городища, споглядання процесу археологічних розкопок, відвідування небуденної виставки артефактів та море позитивних емоцій і вражень чекають на вас! За бажанням екскурсію можна провести на велосипедах чи дельтапланах.

пішохідна
1600 грн.
Цей особняк називають "пряничним будиночком". Він самим дивним чином зберігся в первысному вигляді. Як йому вдалося вижити в низці подій, які стали фатальними для інших панських будинків? Ці таємниці відкриє вам екскурсія в будинок Лібермана.

пішохідна
1600 грн.
Зазвичай, з цієї екскурсії починається знайомство з Києвом. Старе місто - місце, де почався Київ, звідки пішла земля руська. Так дивно доторкнутися до старовини, пройти по вулицях, по яких ходили багато століть назад, на яких творилася наша історія, що відбилася в обличчі міста.

пішохідна
1600 грн.
У давні часи на невеликій Контрактовій площі знаходилися 4 православних монастиря. Один з них, єдиний вцілілий, можна відвідати і зараз. Свято-Вознесенський Флорівський монастир - один з найстаріших жіночий монастирів у Києві, черниці якого прославилися своїми благими діяннями, а також рідкісним умінням золотого гаптування.

пішохідна
1600
Липки завжди були найпрестижнішим районом міста, адже тут в 18 столітті з’явився царський палац. В часи цукрового буму аристократичні Липки перетворилися на купецькі. Тут й досі розкішні цукрові палацики вишикувалися, мов на царський бал.

от 620$
Горящие предложения отдыха в Турции, раннее бронирование, огромная база отелей на самых популярных курортах Турции: Кемер, Аланья, Анталия, Бодрум, Мармарис, Дидим, Кушадасы и многие другие. Гарантированный перелет из Украины в Турцию!!! Отели от простых, но уютных 3*, до элитных и огромных 5*. Отдых в Турции из Сум на любой вкус и бюджет. У нас обновления отельной базы - ежедневно! Хотите провести свой отпуск в гостеприимной и красивой стране с высоким уровнем сервиса? Хотите насладится "шелковым" морем? Хотите, чтоб Ваш отпуск заполнился надолго? Тогда Вам точно надо лететь в Турцию ))

пішохідна
250 грн.
Оглядова пішохідна екскурсія Києвом українською або російською мовою для гостей міста з оглядом основних історичних пам'яток. Екскурсія присвячена різним історичним періодам. Починаючи від давньої історії Києва, ми простежимо всі етапи розквіту і занепаду міста.

от 500$ за двоих
Горящие предложения отдыха в Египте, раннее бронирование, огромная база отелей на самых популярных курортах Египта. Гарантированный перелет!!! Отели от бюджетных 3* до элитных 5*. Отдых на любой вкус и бюджет. Отличные предложения. Обновления отельной базы - ежедневно! Подарите себе отдых в замечательном уголке Африканского континента!

пішохідна
1600 грн.
4 вулиці, що склали маршрут екскурсії, з'явилися в різний час, але їх об'єднує посвята - всі вони названі на честь храмів: Десятинна, Михайлівська, Костьольна, Трьохсвятительська. Долі цих храмів різні, а персоналії вулиць унікальні і надзвичайно цікаві.

пішохідна
1600 грн.
Чому євреї жили за особливими законами і що таке смуга осілості, як вони перетворили Київ в «цукрову столицю» і якими новинками того часу було зобов'язане їм місто, кого з них називали «цукровим королем», а кого - київським Ротшильдом.

от 851$
Объединенные Арабсие Эмираты, 85% всей территории - это безжизненная пустыня! Однако остальные 15% территории государства Вас по-настоящему удивят! За очень небольшое время ОАЭ из забытого пустынного уголка нашей планеты превратились в шикарное сказочное царство, где вас ждет роскошный отдых достойный султанов, падишахов и королей.

пішохідна
1600 грн.
Хрещатик, безумовно, є візитівкою Києва. Це не тільки одна з найкрасивіших вулиць міста, а й місце осередку дуже цікавих і захоплюючих історій. Це - місце, де твориться сучасна історія України.

от 1150$
Подарите себе действительно "райский" отдых на самом популярном азиатском острове Шри-Ланка из города Сумы! Это место очарует и восхитит любого туриста своей красотой, первозданностью и приветливостью. Начинаем продажи туров сезона 2018-2019 по самым "приятным" ценам :-) Цейлон - ждет Вас на незабываемый отдых!

автобусний тур
6500 грн.
Райський куточок з іменем Межигір’я має тисячолітню історію. В цій затишній долині знайдені залишки трипільських поселень. В князівські часи тут постав монастир, який став для Запорозьких козаків духовним центром. Зараз це чудовий ландшафтний парк, що є шедевром сучасного паркового мистецтва.

пішохідна
100 грн.
Суми – мальовниче містечко розташоване на березі річки Псел і має свою унікальну історію. Хтось пов’язує її з козацьким полком та гусарами, а хтось з цукровою індустрією. Чи може це місто, де «сумували» козаки-переселенці з півдня? Яке ж воно насправді місто Суми?

пішохідна
100 грн.
Запрошуємо на авторську тематичну екскурсію вечірнім містом Суми. Людину завжди цікавило щось потойбічне, загадкове, невідоме та містичне. Запрошуємо разом з нами відкрити для себе нові, таємничі сторінки нашого міста. Хочете незвичних вражень, тоді ходімо з нами!

автобусний тур
1850 грн.
"Ночь перед рождеством", "Вечера на хуторе близ Диканьки", "Миргород" в двухдневном туре в Полтавскую область из города Киев. Хотите окунуться в мистические и необъяснимые истории украинской глубинки, которые были описаны великим писателем? Тогда поехали с нами по гоголевскому маршруту.

автобусний тур
490 грн.
Приглашаем Вас на праздник веселья и торговли под названием Сорочинская Ярмарка. Всем, кто поедет с нами в этот тур, обеспечены масса эмоций и позитива. Вы вернетесь домой сытые, довольные, с массой покупок и впечатлений! Ну и много колоритных и необычных фото в дополнение....

пішохідна
100 грн.
Ця екскурсія поверне дорослих у безтурботне та щасливе дитинство, де добро завжди перемагало зло, а малечу ознайомить з казковими героями, а також надасть змогу побачити та доторкнутися до них. Казка оживає у вигляді цікавих скульптур та розповідей екскурсовода.

пішохідна
100 грн.
Наше місто має багато цікавих об'єктів. Кожного дня ми проходимо повз унікальні витвори сучасного мистецтва, не помічаючи їх. Ця екскурсія нагадає Вам, що потрібно звертати увагу на речі, які покликані відволікти Вас від повсякденної метушні та проблем.

Два чудових парка: такі різні, і так чудово доповнюють один одного. Обидва є шедеврами паркового мистецтва і оспівують красу природи, геній людського розуму і невтомність золотих рук майстрів ландшафтного дизайну.

автобусний тур
520 грн.
Место, где миллионы лет назад отступающий ледник пробил в огромных гранитных скалах себе дорогу, образовав живописный каньон. Место разлома украинского кристаллического щита. Место, где маленькая степная речушка Горный Тикич превращается в бурлящую горную реку с водопадами и порогами.

пішохідна
1600 грн.
В середине 19 века евреям официально разрешили селиться в Киеве. Но не всем, а только некоторым. Именно здесь стал разворачиваться еврейский вопрос, как аспект государственной политики царской империи. Киев стал для евреев символом надежд на лучшую жизнь и, в то же время, символом ограничений в правах, всяческих препятствий и шовинизма

автобусний тур
500 грн.
Любовь - самое прекрасное чувство на Земле. Во имя любви создавались шедевры мировой культуры, разжигались войны и устанавливались перемирия. Парк Софиевка создан во имя любви к прекрасной женщине и назван ее именем. Слова здесь излишни. Просто любуйтесь! Просто наслаждайтесь! Просто уноситесь на крыльях любви!

Для невеликих компаній і сімей туристів найкращим варіантом є індивідуальний тур перебування в Києві, тому що приватні екскурсії по Києву завжди враховують побажання гостей, а в невеликій компанії легко врахувати інтереси всіх учасників і підібрати оптимальну програму. Під запит клієнтів може бути змінений маршрут і таймінг, може бути розроблений абсолютно новий маршрут або тема для екскурсії.

Індивідуальний підхід гіда по Києву при роботі з туристами, увага і турбота про їхній комфорт забезпечують повне взаємне розуміння і довіру між гідом і гостями. Таке ставлення до клієнтів дозволяють перетворити індивідуальні екскурсії по Києву в комфортні прогулянки в теплій і дружній атмосфері, насиченій чудовими видами, захоплюючими історіями, запаморочливими легендами.

Ресторани міста, які спеціалізуються на українській кухні, допоможуть приємно і смачно завершити день і наповнять місцевим колоритом індивідуальні екскурсії, складені особисто для Вас. Київ чекає на своїх гостей!