Індивідуальні екскурсії по Києву з гідом
+38 (050) 161 - 97 - 71
+38 (093) 944 - 28 - 99
Оксана
+38 (068) 435 - 27 - 10
+38 (066) 764 - 31 - 74
+38 (066) 355 - 73 - 17
Олександр

Екскурсії Києвом іноземними мовами


Цікаві екскурсії для іноземців Києвом проводяться німецькою, італійською, англійською, французькою, іспанською, польською, чеською, словацькою, китайською, арабською, португальською та іншими мовами. Наші професійні гіди для іноземців в Києві познайомлять туристів з історією міста, його головними історичними пам'ятками, а дружнє спілкування допоможе гостям краще зрозуміти місто і країну.
Группа
14-17 человек
Группа
18-27 человек
Группа
28-45 человек

Группа
14-17 человек
Группа
18-27 человек
Группа
28-45 человек
Группа
46-54 человек

пішохідна
Оглядова екскурсія на автомобілі або пішки Києом англійською, французькою, німецькою, іспанською, італійською, португальською, польською, чеською, словацькою, арабською, китайською, грецькою, івритом, російською, українською мовами. Ви відвідаєте головні визначні пам'ятки міста і відкриєте його для себе, як дивовижне місце. Незабутні враження вам гарантовані, адже ваша любов до Києва залишиться в ваших серцях назавжди!

пішохідна
Софійський собор - найдавніший пам'ятник архітектури, живопису та історії нашої країни, невичерпне джерело історичної інформації. Він розповість про найважливіші етапи в житті стародавньої держави - про хрещення Русі, про пік її розквіту і початку епохи занепаду. Справжні історичні таємниці відображені в живопису цього унікального собору.

Екскурсія про історію видатного монастиря, який був авторитетним в усі часи. Згодом перетворився на центр культури, освіти, науки, і, звичайно ж, політики. Які події відбувалися на його теренах? Про це запрошую дізнатися на екскурсії.

пішохідна
В живопису Кирилівської церкви особливе місце займають образи, створені художником Михайлом Врубелем, втілившим цілком несподіваний та нетрадиційний підхід до зображення святих. Знайомство з його роботами дозволить доторкнутися до таємниці, що оповила містикою всю його творчість.

Kiev est une destination riche d'histoire et de culture. La cathédrale Sainte-Sophie, la Porte d’Or, la descente Saint André ne sont qu’une partie des merveilles que vous pourrez découvrir. Un seul passage ne suffit pas pour visiter la ville et ses multiples facettes. Si vous n'avez que le temps d'un week end et que vous venez pour la première fois à Kiev, voici l'itinéraire que nous vous conseillons.

пішохідна
Зазвичай, з цієї екскурсії починається знайомство з Києвом. Старе місто - місце, де почався Київ, звідки пішла земля руська. Так дивно доторкнутися до старовини, пройти по вулицях, по яких ходили багато століть назад, на яких творилася наша історія, що відбилася в обличчі міста.

пішохідна
Липки завжди були найпрестижнішим районом міста, адже тут в 18 столітті з’явився царський палац. В часи цукрового буму аристократичні Липки перетворилися на купецькі. Тут й досі розкішні цукрові палацики вишикувалися, мов на царський бал.

Vous allez visiter Kiev pour la première fois et vous avez 3-4 jours à passer en famille ou entre amis? Nous vous avons concocté un parcours qui vous permettra de voir un maximum de choses tout ayant le temps de profiter de l’ambiance kievienne. Que ce soit pour un long week-end à Kiev ou pour un séjour pendant les vacances scolaires, vous ne vous ennuierez pas dans la capitale de l’Ukraine.

пішохідна
Оглядова пішохідна екскурсія Києвом українською або російською мовою для гостей міста з оглядом основних історичних пам'яток. Екскурсія присвячена різним історичним періодам. Починаючи від давньої історії Києва, ми простежимо всі етапи розквіту і занепаду міста.

пішохідна
Чому євреї жили за особливими законами і що таке смуга осілості, як вони перетворили Київ в «цукрову столицю» і якими новинками того часу було зобов'язане їм місто, кого з них називали «цукровим королем», а кого - київським Ротшильдом.

автобусний тур
Райський куточок з іменем Межигір’я має тисячолітню історію. В цій затишній долині знайдені залишки трипільських поселень. В князівські часи тут постав монастир, який став для Запорозьких козаків духовним центром. Зараз це чудовий ландшафтний парк, що є шедевром сучасного паркового мистецтва.

Поділля по праву вважається одним з наймальовничіших регіонів Украіни.Здесь збереглися старовинні фортеці і замки, що зберігають багато історичних таємниць. Численні народи, що населяли ці землі, створили неповторне різнобарв'я подільської культури.

Киев имеет богатую историю и культуру. Святая София, Золотые ворота, Андреевский спуск - вот лишь малая часть того, что вы сможете здесь увидеть. Если у вас есть только пара выходных дней на первый визит в Киев, мы подготовили для вас оптимальную программу пребывания.

Екскурсії та тури Києвом для іноземців побудовані так, щоб максимально охопити все найцікавіше і видовищне, познайомити туристів з місцевими традиціями і культурою.

Гід екскурсовод по Києву польською, словацькою, чеською, німецькою, італійською, китайською, арабською, англійською, французькою, іспанською, португальською мовою допоможе вибрати сувеніри, відвідати кращі ресторани української та європейської кухні, порадить музеї та галереї, які доповнять візит незабутніми враженнями. Гід по Києву зі знанням англійської мови та інших іноземних мов - це кращий вибір для іноземців.