Індивідуальні екскурсії по Києву з гідом
+38 (050) 161 - 97 - 71
+38 (093) 944 - 28 - 99
Оксана
+38 (068) 435 - 27 - 10
+38 (066) 764 - 31 - 74
+38 (066) 355 - 73 - 17
Олександр

Екскурсії містом Суми


Пропонуємо різноманітні екскурсії по місту Суми. Професійні екскурсоводи, індивідуальний підхід до кожного замовника, обов'язкові сувеніри в кінці екскурсії. Ми організовуємо і проводимо авторські екскурсії для дітей та школярів в місті Суми, а також для корпоративних та індивідуальних замовників. Оглядові, тематичні, ексклюзивні авторські екскурсії в місті Суми від нашого агенства не залишать байдужими ні дітей, ні дорослих.
Группа
14-17 человек
Группа
18-27 человек
Группа
28-45 человек

Группа
14-17 человек
Группа
18-27 человек
Группа
28-45 человек
Группа
46-54 человек

пішохідна
100 грн.
Наше місто має багато цікавих об'єктів. Кожного дня ми проходимо повз унікальні витвори сучасного мистецтва, не помічаючи їх. Ця екскурсія нагадає Вам, що потрібно звертати увагу на речі, які покликані відволікти Вас від повсякденної метушні та проблем.

пішохідна
100 грн.
Ця екскурсія поверне дорослих у безтурботне та щасливе дитинство, де добро завжди перемагало зло, а малечу ознайомить з казковими героями, а також надасть змогу побачити та доторкнутися до них. Казка оживає у вигляді цікавих скульптур та розповідей екскурсовода.

пішохідна
100 грн.
Суми – мальовниче містечко розташоване на березі річки Псел і має свою унікальну історію. Хтось пов’язує її з козацьким полком та гусарами, а хтось з цукровою індустрією. Чи може це місто, де «сумували» козаки-переселенці з півдня? Яке ж воно насправді місто Суми?

пішохідна
100 грн.
Запрошуємо на авторську тематичну екскурсію вечірнім містом Суми. Людину завжди цікавило щось потойбічне, загадкове, невідоме та містичне. Запрошуємо разом з нами відкрити для себе нові, таємничі сторінки нашого міста. Хочете незвичних вражень, тоді ходімо з нами!

Запрошуємо всіх жителів і гостей міста Суми на захоплюючі екскурсії. Досвідчені екскурсоводи покажуть найкрасивіші і знакові місця міста Суми, розкажуть цікаві та незвичайні історії та міські легенди, які не залишать байдужими жодного екскурсанта.

В кінці кожної екскурсії всіх екскурсантів обов'язково чекають пам'ятні сувеніри, нові знання і безліч позитивних емоцій.

Ми організовуємо і проводимо виключно авторські екскурсії по місту Суми, які розробляють професійні екскурсоводи. У нас Ви можете замовити оглядову екскурсію по місту, а так само різноманітні тематичні екскурсії, екскурсії на виробництво, екскурсії в музеї та галереї, автобусні екскурсії по місту Суми та за його межі.

У нашому арсеналі є спеціальні оглядові та тематичні екскурсії для дітей та школярів по місту Суми, а також ексклюзивні екскурсії для індивідуальних замовників, яких немає ні у одного з наших конкурентів.

Якість екскурсійного обслуговування і ціни Вас приємно здивують!

На наших екскурсіях ми постараємося зробити все, щоб Ви закохалися в місто Суми !!!